Ceylan İnternational Hospital

Özel Hastane , Bursa


Emek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Sanayi Cd. No:614, 16150, Osmangazi/Bursa
Kurumda Çalışan Uzmanlar

Uzm. Dr. Mehmet Fethi Alişir

Kardiyoloji , BursaOsmangazi Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi Kırcaali Mahallesi No:76, 16220 Osmangazi/Bursa

Henüz yorum yapılmamış.

Op. Dr. Sibel Akesen

Kadın Hastalıkları ve Doğum , BursaEmek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Sanayi Cd. No:614, 16150, Osmangazi/Bursa

Henüz yorum yapılmamış.

Henüz hastanede uygulanan tıbbi işlemler girilmemiştir.
Henüz hastanede bulunan uniteler girilmemiştir.

Hastanede Bulunan Tıbbi Bölümler

Henüz hastanede bulunan imkanlar girilmemiştir.

Hakkında

Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisini, geniş ve deneyimli bir kadro ve hasta haklarına saygılı kalarak toplumun tüm kesimlerine kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunmak anlayışıyla birleştirerek tıp alanında norm olarak kabul edilen yenilikleri süratle uygulamaktadır.

Hastanemiz, 90 yatak kapasitesi, 6 ameliyathane, 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 4 koroner yoğun bakım yatağı, 5 kalp-damar cerrahisi yoğun bakım yatağı, 8 yeni doğan kuvözü, 25 ayaktan kemoterapi ünitesi, 14 günübirlik gözlem yatağı ile hastane memnuniyetini önceliği kabul etmektedir.

Ceylan International Hospital Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Gastroentereloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Laboratuvar, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Tıbbi Onkoloji branşlarında sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Bilimsel araştırmalara verdiği önem, tıbbi etik değerlere bağlılık, her zaman en iyi tıbbi olanaklara sahip olma felsefesiyle Bursa’da sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri haline gelen Ceylan International Hospital, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı-tedavi üniteleri, modern mekanları ve konforlu hasta odalarıyla sağlıkta güvenin doğru adresi olmayı hedeflemektedir. Kaliteli sağlık hizmetlerini hak edilen özen, konfor ve ilgiyle hastalarına sunan hastanemiz; hastalarına misafir odaklı yaklaşarak bu değerler ışığında her geçen gün yenilenmeye, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Kliniklerimiz hastalarımızın beklentileri doğrultusunda her geçen gün daha uygun bir ortama kavuşturulmaktadır. Ayrıca Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan geniş bir coğrafyada hastalara kaliteli sağlık hizmeti verilerek sağlık turizmine katkı sağlanmaktadır. Hastaların tedavilerinden sonraki mutlulukları, tüm emeklerin doğru bir yolda harcandığını göstermektedir.

Kurum Hakkında Yorum Yap

Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın...

Yorum Yazarken…

Şikayet edici, suçlayıcı ve hakaret içerikli ifadeler kullanmayınız.

Başka uzmanları kötüleyip kıyaslamalar yapmayınız.

Özel bilgiler paylaşmayınız.

Bu alandan uzmana soru sormayınız. Soru sormak için Soru Sor butonunu kullanınız.