Kurumlar İçin

Kurumsal Üyeliğinin Avantajları Nelerdir?

Özel Profil Sayfası

Özel profil sayfanız kurumunuza ait adres ve telefon gibi iletişim bilgilerini, kurumsal web sitesini, kurumunuza ait sosyal medya hesaplarını, kurumunuzda çalışan uzmanları, kurumunuzda bulunan tıbbi bölümleri, üniteleri ve kurumunuzda uygulanan tıbbi işlemleri içerir. Böylece hastalarınız hastanenize daha kolay bir şekilde ulaşır…

Uzmanlarınız İçin Online Randevu Takvimi Oluşturun…

Online randevu takvimi sayesinde hastaların hastanenizde bulunan uzmanlardan günün her saati, 7/24 randevu almasını sağlayabilirsiniz…


Uzmanlarınız Hastalarıyla Online Görüşsün…

Eğer isterlerse uzmanlarınız çevrimiçi olduğu anlarda hastaları ile karşılıklı görüşme yapabilir, anlık iletişime geçebilir ve onların sorularına anında cevap verebilir…


Anlık Bilgilendirme Hizmetinden Yararlanın…

Kurumunuz hakkında bir yorum yapıldığında ya da yeni bir soru sorulduğunda anında haberdar olun, böylece soruya ya da yoruma hemen cevap verin…


İstatistik Bilgileri & Raporlama Servisi

Profil sayfanızı kaç kişi ziyaret etti, uzmanlarınıza ait makaleleri kaç kişi okudu, kaç kişi uzmanlarınıza ait videoları seyretti, kaç kişi randevu talep etti? Bu bilgilere hesabım sayfanızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz…


Sorulara Cevap Verin

Hastaların ücretler, fiyat farkları ve diğer konularda sordukları tüm sorulara cevap verin…


Uzman Ekleme

Veri tabanında bulunan uzmanlarınızı hastane profil sayfanıza ekleyebilirsiniz. Böylece ziyaretçiler hastanenizde çalışan uzmanları görebilir ve onlarla iletişime geçebilir.

Ana sayfada sağ üst köşede bulunan ‘Üye Ol’ butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üyelik işlemleri çok basittir ve sadece 10-15 saniyenizi alacaktır. Üyelik işlemi sırasında cep telefonunuza gelen doğrulama kodu istenecektir. Üyelik işleminizin tamamlanmasından hemen sonra otomatik olarak profil sayfanız açılacaktır. Bu sayfada yer alan profil ayarları bölümünden profil detay bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.
Ana sayfada Üye Girişi bölümündeki Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak e-mail adresinizi yazınız. Daha sonra e-mail adresinize gelecek olan onay maili ile şifrenizi sıfırlayarak yeni şifrenizi oluşturunuz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, info@birdoktorbul.com adresine bildiriniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan Üyelik İşlemleri başlığı altındaki Şifremi Değiştir alt başlığına tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan Üyelik İşlemleri başlığı altındaki Üyelik Dondurma alt başlığına tıklayarak üyeliğinizi dondurabilir siniz.
Adres, telefon, unvan ve diğer her türlü değişiklikleri Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan, Üyelik Bilgileri ya da İletişim Bilgileri kısmından güncelleyebilirsiniz.
Hayır üyelik için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Üyelik ücretsizdir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Profil sayfanızda kurum fotoğrafınız, kurumunuzun isimi, iletişim bilgileri, kurumunuzda çalışan uzmanlar, kurumunuzda bulunan tıbbi bölüm ve üniteler, kurumunuzda uygulanan tıbbi işlemler, kurum tarihçeniz, kurumunuz hakkınızda yapılan yorumlar ve web site linkiniz yer alacaktır.
Ziyaretçiler kurum profil sayfanızda yer alan kurumunuzda çalışan uzmanların kullandığı randevu takvimi üzerinden randevu alabileceklerdir. Uzmanlarınız hesabım sayfasındaki randevularım bölümüne tıkladığında yeni randevu taleplerini, daha önce alınmış olan randevuları görebilecektir. Ayrıca yeni randevu talepleri için uzmanlarınızın e-mail adresine bilgilendirme maili gelecektir.
Kurum profiliniz hakkında yorum yapılmasını istemiyorsanız, Hesabım sayfasında Düzenle bölümünde bulunan İzinler başlığı altındaki Yorum alt başlığını tıklayarak profilinizi yoruma kapatabilirsiniz.
Soru cevaplamak istemiyor ve hastaların size soru sormasını istemiyorsanız, Hesabım sayfasında Düzenle kısmında bulunan İzinler başlığı altındaki Soru alt başlığını tıklayarak soru cevaplama talebini kapatabilirsiniz.
Hesabım sayfanızdaki Düzenle bölümünden Asistan Bilgileri kısmından kurumunuza gelen soru maillerinizin asistana da gelmesi için düzenleyebilirsiniz.
Hesabım sayfanızdaki Düzenle bölümündeki İzinler başlığı altındaki İmza alt başlığını tıklayarak sorulara vermiş olduğunuz cevapların altında görüntülenecek olan imzanızı oluşturabilirsiniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde bulunan Tıbbi İşlemler, Tıbbi Bölümler ve Üniteler başlıklarını tıklayarak seçebilirsiniz.
Kurumumuzda Uygulanan Tıbbi İşlemleri, Bulunan Tıbbi Bölüm ve Üniteleri seçmeniz, ziyaretçilerin site içinde yer alan arama motorlarında bu tıbbi işlemler, tıbbi bölümler ya da üniteler ile ilgili arama yaptıklarında listelenmenizi ve daha kolay ulaşılabilir olmanızı sağlayacaktır.
Profil sayfanızın görüntülenme, sorulan soru sayısı, kurumunuzda çalışan uzmanlardan randevu takvimi talebinde bulunan kişi ve size özel tanımlanmış hattınıza gelen çağrı sayıları ile ilgili istatistik bilgileri günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak raporlanır. .
Ziyaretçilerin yoğun bir şekilde okudukları tıbbi bölüm, hastalık ve tıbbi işlem sayfaları altında bulunan İlgili Linkler alanına web siteniz, web sitenizdeki herhangi bir sayfa, makale ya da videonuza ait bir link (URL) ekleyerek ziyaretçilerin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde bulunan Linklerim başlığını tıklayarak, istediğiniz sayfaların altına linklerinizi ekleyebilirsiniz.
Üye Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap