Uzmanlar İçin

Uzman Üyeliğinin Avantajları Nelerdir?

Özel Profil Sayfanızı Oluşturun…

Özel profil sayfanız adres ve telefon gibi iletişim bilgilerinizi, web sitenizi, size ait sosyal medya hesaplarını, tedavi ettiğiniz hastalık ve uyguladığınız tıbbi işlemleri ve mesleki ilgi alanlarınızı içerir. Böylece hastalarınız size daha kolay bir şekilde ulaşır…


Online Randevu Takviminizi Oluşturun…

7/24 hastaların randevu almasını sağlayan online randevu takvimi sayesinde, hem özel muayenehaneniz hem de çalıştığınız hastane ya da klinik için ayrı randevu takviminizi oluşturabilir, böylece birden fazla yerde hastalarınızı kabul edebilirsiniz…Çevrimiçi Olun ve Hastalarınızla Online Görüşün…

Eğer isterseniz çevrimiçi olduğunuz anlarda hastalarınız ile karşılıklı görüşme yapabilir, anlık iletişime geçebilir ve onların sorularına anında cevap verebilirsiniz…


Soruları Cevaplayın…

Hastaların sizlere sorduğu sorulara cevap verebilir ve böylece onlarla iletişime geçebilirsiniz…


Makale ve Videolarınız Yayınlayın…

Branşınız ile ilgili tıbbi konularda hazırlamış olduğunuz makaleleri, mevcut hazır olan videolarınızı ya da ekibimiz tarafından çekilen videolarınızı profil sayfanızda yayınlayabilirsiniz.


İstatistik Bilgileri & Raporlama Servisi

Profil sayfanızı kaç kişi ziyaret etti, makalelerinizi kaç kişi okudu, kaç kişi videolarınızı seyretti, kaç kişi sizden randevu talep etti? Bu bilgilere hesabım sayfanızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz…


Hatırlatma Servisi

Hastalarınıza sizinle olan randevularını unutturmayan hatırlatıcı SMS ve arama servisinden yararlanın…


Anlık Bilgilendirme Hizmetinden Yararlanın…

Profiliniz, makaleniz veya videonuz hakkında bir yorum yapıldığında, doğrudan size ya da bölümünüzle ilgili yeni bir soru sorulduğunda ve yeni bir takipçiniz olduğunda anında haberdar olun…


Web Sitesi

Tamamen size ait olan ve içerik ekleyebileceğiniz SEO uyumlu ve Google dostu bir web sitesi sahibi olun…

Ana sayfada sağ üst köşede bulunan ‘Üye Ol’ butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üyelik işlemleri çok basittir ve sadece 10-15 saniyenizi alacaktır. Üyelik işlemi sırasında cep telefonunuza gelen doğrulama kodu istenecektir. Üyelik işleminizin tamamlanmasından hemen sonra otomatik olarak profil sayfanız açılacaktır. Bu sayfada yer alan profil ayarları bölümünden profil detay bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.
Ana sayfada Üye Girişi bölümündeki Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak e-mail adresinizi yazınız. Daha sonra e-mail adresinize gelecek olan onay maili ile şifrenizi sıfırlayarak yeni şifrenizi oluşturunuz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, info@birdoktorbul.com adresine bildiriniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan Üyelik İşlemleri başlığı altındaki Şifremi Değiştir alt başlığına tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan Üyelik İşlemleri başlığı altındaki Üyelik Dondurma alt başlığına tıklayarak üyeliğinizi dondurabilir siniz.
Adres, telefon, unvan ve diğer her türlü değişiklikleri Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan, Üyelik Bilgileri ya da İletişim Bilgileri kısmından güncelleyebilirsiniz.
Hayır üyelik için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Üyelik ücretsizdir. Üye olmak için lütfen tıklayınız.
Standart Üyelik türünde profil sayfanızda fotoğrafınız, muayenehanene, çalıştığınız hastane ya da klinik isim ve iletişim bilgileriniz, ilgi alanlarınız, özgeçmişiniz, makale ve videolarınız, sorula verdiğiniz cevaplar, hakkınızda yapılan yorumlar ve web site linkiniz yer alacaktır. Online Randevu Takvimi ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Premium Üyelik ise ücretlidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.
Hesabım sayfanızda Randevularım bölümüne tıkladığınızda yeni randevu taleplerini, daha önce sizden alınmış olan randevuları görebilirsiniz. Ayrıca yeni randevu talebi olduğunda e-mail adresinize bilgilendirme maili gelecektir.
Profiliniz, makale veya videolarınız hakkında yorum yapılmasını istemiyorsanız, Hesabım sayfasında Düzenle bölümünde bulunan İzinler başlığı altındaki Yorum alt başlığını tıklayarak profilinizi, makale ve videolarınızı yoruma kapatabilirsiniz.
Hastaların sizden randevu talep etmesini istemiyorsanız, Hesabım sayfasında Düzenle kısmında bulunan İzinler başlığı altındaki Randevu alt başlığını tıklayarak randevu talebini kapatabilirsiniz.
Soru cevaplamak istemiyor ve hastaların size soru sormasını istemiyorsanız, Hesabım sayfasında Düzenle kısmında bulunan İzinler başlığı altındaki Soru alt başlığını tıklayarak soru cevaplama talebini kapatabilirsiniz.
Hesabım sayfanızdaki Düzenle bölümünden Asistan Bilgileri kısmından size gelen soru ve randevu maillerinin asistanınıza da gelmesini düzenleyebilirsiniz
Hesabım sayfanızdaki Düzenle bölümündeki İzinler başlığı altındaki İmza alt başlığını tıklayarak sorulara vermiş olduğunuz cevapların altında görüntülenecek olan imzanızı oluşturabilirsiniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde bulunan Hastalıklar, Tıbbi İşlemler ve Mesleki İlgi Alanları başlıklarını tıklayarak, ilgi alanıma giren hastalık, tıbbi işlem ve mesleki ilgi alanlarını seçebilirsiniz.
İlgi alanıma giren hastalıkları, tıbbi işlemleri ve mesleki ilgi alanlarınızı seçmeniz, ziyaretçilerin site içinde yer alan arama motorlarında bu hastalıklar, tıbbi işlemler ya da mesleki ilgi alanları ile ilgili arama yaptıklarında listelenmenizi ve daha kolay ulaşılabilir olmanızı sağlayacaktır.
Hesabım sayfanızda yer alan Makalelerim ve Videolarım başlıklarını tıklayarak, yayında olan, yayınlanmayı bekleyen tüm makale ve videolarınız görebilir, yeni makale ve videolarınızı ekleyebilirsiniz.
Takipçi profil sayfasındaki Takip Et butonuna basarak sizi takip eden kişilerdir. Takipçilerinize mail yoluyla çeşitli bilgilendirme mesajları göndererek, onlarla iletişim halinde olabilirsiniz.
Profil sayfanızın görüntülenme, makalenizin okunma, videonuzun izlenme, sorulara verdiğiniz cevapların okunma, randevu takvimi talebinde bulunan kişi ve size özel tanımlanmış hattınıza gelen çağrı sayıları ile ilgili istatistik bilgileri günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak raporlanır.
Evet. Randevu takvimi kullanmayabilirsiniz. Şahsi e-mail adresiniz ya da muayenehane telefonunuz ile randevu kabul edebilirsiniz.
Çevrimiçi olma özelliğine onay vermeniz durumunda, sitede aktif olduğunuz anlarda profil sayfanızda çevrim içi olduğunuza dair bir işaret olacaktır. Böylece o an sitede bulanan ziyaretçiler sizi Çevrimiçi Uzmanlar arasında görecek ve sizinle iletişime geçebilecektir.
Ziyaretçilerin yoğun bir şekilde okudukları tıbbi bölüm, hastalık ve tıbbi işlem sayfaları altında bulunan İlgili Linkler alanına web siteniz, web sitenizdeki herhangi bir sayfa, makale ya da videonuza ait bir link (URL) ekleyerek ziyaretçilerin size daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde bulunan Linklerim başlığını tıklayarak, istediğiniz sayfaların altına linklerinizi ekleyebilirsiniz.
Üye Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap