Ziyaretçiler İçin

Ziyaretçi Üyeliğinin Avantajları Nelerdir?

Online Randevu Alın

Randevu almak artık çok kolay! Aradığınız doktoru, diş hekimini, psikoloğu ya da diyetisyeni bulun, sizin için uygun tarihi seçin ve randevunuzu alın…


Soru Sor

Sağlıkla ilgili bir sorununuz mu var ya da aklınıza bir şey mi takıldı? Hemen sorunuzu işin uzmanına sorun, cevabını alın ve merakınızı giderin.


Online Görüşme Yapın…

Çevrimiçi olan uzmanlara sağlıkla ilgili sorunuzu sorarak hemen cevap alabilirsiniz…


Yorum Yap

Tedavi olduğunuz ve fayda gördüğünüz doktorlar, diş hekimleri, diyetisyenler, psikologlar ya da tedavi gördüğünüz sağlık kurumları hakkında yorumlar yaparak, yorumlarınızdan diğer kişilerin de yararlanmasını sağlayabilirsiniz…


Aradığınız Hastane ya da Tıp Merkezini Bulun

Aradığınız uzman ya da bölümün olduğu hastane ya tıp merkezini bul. Hangi tetkik, tahlil ya da ameliyatın hangi hastanede yapıldığını ya da hangi ünitenin hangi hastanede olduğunu öğren…


Makale Oku, Video Seyret

Sağlıkla ilgili çeşitli konularda yazılmış yüzlerce makale oku, çeşitli sağlık konularıyla ilgili videoları seyret…


Sağlık Bilginizi Artırın…

Tıbbi bölümler, hastalıklar, hastalık belirtileri ve tıbbi işlemler hakkında bilgi sahibi ol...


Hangi Bölüm Bakar?...

Hangi bölüme gideceğinizi bilmiyor musunuz? Şikayetinize, hastalığınıza ya da uygulanacak tıbbi işleme göre gideceğiniz bölümü bulun…


Hastalığım Ne Olabilir?

Hastalık belirtilerinden yola çıkarak hastalığın ne olabileceğini bulun…

Ana sayfada sağ üst köşede bulunan ‘Üye Ol’ butonuna tıklayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üyelik işlemleri çok basittir ve sadece 10-15 saniyenizi alacaktır. Üyelik işlemi sırasında cep telefonunuza gelen doğrulama kodu istenecektir. Üyelik işleminizin tamamlanmasından hemen sonra otomatik olarak profil sayfanız açılacaktır. Bu sayfada yer alan profil ayarları bölümünden profil detay bilgilerinizi tamamlayabilirsiniz.
Ana sayfada Üye Girişi bölümündeki Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak e-mail adresinizi yazınız. Daha sonra e-mail adresinize gelecek olan onay maili ile şifrenizi sıfırlayarak yeni şifrenizi oluşturunuz. Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız, info@birdoktorbul.com adresine bildiriniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan Üyelik İşlemleri başlığı altındaki Şifremi Değiştir alt başlığına tıklayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.
Hesabım sayfanızda Düzenle bölümünde yer alan Üyelik İşlemleri başlığı altındaki Üyelik Dondurma alt başlığına tıklayarak üyeliğinizi dondurabilirsiniz.
Üyelik ücretsizdir. Üye olan ziyaretçiler, uzmanlara soru sorabilir, online randevu alabilir, yorum yapabilir, makale okuyabilir ve videoları seyredebilir.
Randevu talebiniz onaylandığında e-mail adresinize bilgilendirme maili gelecektir. Ayrıca Hesabım sayfanızda Randevularım bölümüne tıkladığınızda yeni randevu taleplerini ve daha önce almış olduğunuz randevuları görebilirsiniz.
Sorunuz cevaplandığında e-mail adresinize bilgilendirme maili gelecektir. Ayrıca Hesabım sayfanızda Sorularım bölümüne tıkladığınızda yeni sorularınızı ve daha önce sormuş olduğunuz soruları görebilirsiniz.
Üye Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap