Antlara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ağız & Diş Sağlığı Merkezi , Antalya


Fener Mahallesi, Filo, Tekelioğlu Cd. No:6 D:Apt. No:51, 07160 Muratpaşa/Antalya

Kurumda Çalışan Uzmanlar

Dt. Dilek Aksu Güler

Ağız-Diş-Çene Cerrahisi, Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Ortodonti , AntalyaFener Mahallesi, Tekelioğlu Caddesi, No:51/6 Muratpaşa / Antalya

Henüz yorum yapılmamış.

Henüz verilen hizmetler girilmemiştir .

Hakkında

2005 yılında kurulan Dental Ofisimizde, multidisipliner bir bakış açısı ile teknolojinin son ürünleri kullanılarak hasta kabul edilmeye başlanmıştır. Genel sağlık ve ağız-diş sağlığının bir bütün olması için idealist çalışmaların yapıldığı ve estetik yaklaşımın bir arada sunulduğu bir diş kliniğidir.

Biri cerrahi uygulamalar için olmak üzere 2 adet Diş Tedavi Odası, estetik uygulamalar ve yüz gençleştirme tedavilerinin yapıldığı estetik uygulama odası, Panoramik Radyografi Odası, Sterilizasyon Odası ve Laboratuvar Birimi ile hizmet sunmaktadır. Tedavi birimleri hastaların birbirinden bağımsız olabilmesi için ayrı odalar halinde konumlandırılmıştır.

Kliniğimizde Toplum ağız-diş sağlığı bilincinin geliştirilmesi amacıyla sosyal sorumluluk çalışmaları yürütür. Bu amaçla organize olan gruplara diş sağlığı taraması yapılır,ağız ve diş sağlığı eğitimleri verilir.

Yorum Yap

Henüz hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapabilirsiniz.